НЗ в соціальних мережах

Користувачі онлайн

Всього на сайті: 6
Гостей: 4
Користувачі:


Група: Гости
', this, event, '200px');">GeorgenGuery

Роботи:


', this, event, '200px');">robot Bot

20-ка відвідувачів: - відсутні

Погода


Годинник



21 березня ми відзначили Всесвітній день поезії

 (голосов: 0)
Автор: admin Дата: 23-03-2016, 13:00 Прочитано: 273

« Поезія – це не «найкращі слова в найкращому порядку», це вища форма існування мови». (Йосиф Бродський)

    21 березня ми відзначаємо Всесвітній день поезії, призначений рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО. Це рішення було прийнято в зв’язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів. Крім того, поезія була і залишається найважливішою частиною сучасного мистецтв. Тому людство повинно навчитися цінувати поетичні рядки і знаходити в них справжнє багатство.

     Вже стало традицією навесні в стінах нашого навчального закладу проводити відкрите засідання літературної студії «Заспів», приуроченого Всесвітньому Дню поезії.  Цьогоріч цей захід відбувся 21 березня і на ньому зібралися всі небайдужі до поетичного слова. Бо поезія – це безсмертне мистецтво, і навряд чи знайдуться в світі люди, яким би не подобався жоден вірш будь-якого автора. Багато хто в різні періоди свого життя теж намагаються писати, і в них виходять цілком хороші поезії, що заслуговують на те, аби бути почутими. Отож, свої поетичні доробки представили аудиторії Бухал Вадим, студент групи Т-32б та викладач зарубіжної літератури Мірошник Наталія Леонідівна. Слід зазначити, що цей захід був розділений на три частини. Першу – ми присвятили145-тій річниці з дня народження Лесі Українки. Студенти читали поезії поетеси, котрі студійці добирали самі на власний смак. Студенти і викладачі не лише читали обрані поезії, що особливо припали до душі, а й коментували свій вибір. Бо душа українського народу, його ідея та серце стали уособленням постаті Лесі Українки. Вона  несе полум’я надії до кожної оселі і освітлює цю оселю своїм портретом, мов ікона. В цьому її феномен, в її душі. Цей феномен відіграє потужний, переломний момент в духовній історії народу, бо реалізує ідею нації, ідею народної свідомості. Своїми поезіями  Леся Українка відроджує Україну. Вона показує весь менталітет народу, і кожен, читаючи її поезії, ніби вдивляється в дзеркало і бачить власну душу. Бо кожна риса душі українця вже описана в поемах та віршах поетеси. Тому  Леся – більше, ніж автор, вона– душа народу.

 

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

 Я в серці маю те, що не вмирає. 

   У другій частині звучала власна поезія студійців, а в третій – учасники заходу брали участь у виконанні надзвичайно цікавих творчих завдань. Насамкінець зі словами вітання виступив директор технікуму Корнієнко Віктор Миколайович, який подякував усім присутнім за чудові вірші та небайдужість до поетичного слова і вручив кожному Подяки та подарунки, які були надані студентським профкомом ( голова – Мусієнко Ліана Олександрівна).                                                                 

… Пройде час. Слідом за нами прийде нове покоління, яке, напевно, буде краще за наше. І, можливо, в нього будуть вже свої орієнтири, свої цінності, навіть своє поняття «поезія». Але у будь-які віки її Величність Поезія залишиться винятковим, унікальним явищем на Землі.

 

 Н.Л.Мірошник,




Другие новости по теме:

  • «Хотіла б я піснею стати…»
  • «Так ніхто не кохав…»
  • Студент року - 2016
  • День вишиванки в технікумі
  • І знову лине музика прощання ...
  • День відкритих дверей
  • У пам’яті навіки збережем ...
  • Пам’ятаємо…
  • Про діяльність студентського самоврядування
  • «Квітка на камені»
  • /span

    Информация

    Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

    Новини

    Студентське життя



    Всі новини



    Всі новини


    Ваш профіль

    Логін:  
    Пароль:

    Реєстрація на сайті!
    Забули пароль?

    Наша адреса


    м. Червонозаводське,
    Лохвицький р-н, Полтавська обл.

    e-mail:

    Опитування

    Як Ви дізнались про наш заклад?

    з мережі Інтернет
    з профорієнтаційної літератури
    з реклами на телебаченні
    з об′яви в газеті
    інше
    img src= width= hiddenleft width= img src= height= width=img src=/img src=

    Офіційні посилання